Ciekawostki ~ Artystyczny Blog ~ Deep Forest Decor
Blog Artystyczny dla miłośników oryginalnych dekoracji, dekoracji szklanych, witraży, dekoracji ogrodowych, stylu boho, stylu rustykalnego, personalizacji, zamówień indywidualnych.
blog, ciekawostki, ciekawy blog, artystyczne ciekawostki, salon, sztuka uzytkowa, lampion, latarnia ogrodowa, deep forest decor, do poczytania
552
page-template,page-template-blog-pinterest,page-template-blog-pinterest-php,page,page-id-552,bridge-core-1.0.6,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-17915,elementor-page elementor-page-552

Ciekawostki Artystyczny Blog.

Witaj na Artystycznym Blogu...

Bardzo cieszy mnie fakt, że znalazłaś/łeś to miejsce obfite w ciekawostki. Zaczęłam od niedawna, nieśmiało i każda wizyta ogromnie mnie raduje i dopinguje. Planuję stworzyć tu miejsce artystyczne i ciekawe, w którym znajdziesz informacje z całego świata. Niewątpliwie nie będzie to łatwe i zdecydowanie mam  pietra. Pytanie „czy spodobają się wybrane tematy?” brzęczy mi w głowie ale spróbować muszę. Jestem przekonana, że są to informacje jak najbardziej godne uwagi.

Dlaczego Artystyczny Blog?

Na pewno wywnioskujesz już z nazwy ale przybliżę w skrócie czego możesz się tu spodziewać i jakie ciekawostki odnaleźć.

Po pierwsze, zwiedzimy wspólnie wiele artystycznych zakątków w różnych częściach globu. Wirtualnie i bez paszportów też zwiedzać można!

Po drugie, miło spędzimy czas, czytając ciekawostki i odrywając się od szarej rzeczywistości.

Po trzecie, mam nadzieję, że nabiorę odwagi do opisania moich dalekich wypraw z przed lat.

I na koniec, muszę się przyznać, że ten Artystyczny Blog jest dla mnie jak terapia po ciężkich dwóch latach zmagania się z „cudownościami życia”. Dzięki pracy twórczej nie oszalałam. HAHA, no może trochę mam jednak bzika. 

Zapraszam więc Serdecznie!

Jeanetta

EnglishGermanPolish