Dostawa i Płatności

Deep Forest Decor – Pracownia Szkła Artystycznego i Użytkowego
Prace Artystyczne z tej strony wykonywane są i sprzedawane przez Jeanettę Nosal-Kucek

Prace Dostepne od Ręki  

Dekoracje dostępne od ręki można zobaczyć i nabyć w następujących galeriach

DFD-SKLEP (pod patronatem Pakamera)

FB-SKLEP (Facebook Fanpage)

ETSY-SKLEP (platforma Etsy)

Można również dokonać zakupu gotowej pracy artystycznej, wysyłając wiadomość przez Messenger, wypełniając formularza kontaktowego lub bezposrednio na e-mail pracownia@deepforestdecor.eu

Dekoracja zostanie wysłana na wskazany przez Klienta adres po zaksięgowaniu wpłaty na wskazanym przeze mnie koncie.

Nie wysyłam prac za pobraniem.

Do podanej ceny należy również doliczyć cenę przesyłki DPD, Poczta Polska, UPS lub FeDex – kwota jest zależna od ciężaru i wartości przesyłki. Informacje o kosztach przesyłki są umieszczone zazwyczaj przy opisach prac.

Prace można odebrac również osobiście z mojej pracowni bo uprzednim ustaleniu dogodnego czasu.

Przesyłki wysyłane są również za granicę – stawki według cennika Poczty Polskiej (Global).

Płatności

Płatnosci można dokonać na podany w korespondencji numer konta bankowego.

(88 1050 1908 1000 0097 3461 5827)

W przypadku braku wpłaty w terminie 5 dni, zamówienie zostanie anulowane.

W razie opóźnień proszę mnie powiadomić.

Płatnosci za zamówienia złożone w DFD-SKLEP(pod patronatem Pakamera) i ETSY-SKLEP (platforma Etsy) wykonujemy  przez bezpieczną platformę PayU.

Zamówienia Indywidualne 

 
Większość prac wykonuję pod indywidualne zamówienia, więc dajcie mi znać co Wam w duszy gra!
Płatność przelewem lub paypal już po uprzednim omówieniu szczegółów.
Termin wykonania zależy od projektu. Pamiętajcie, Moi Kochani, to nie jest fabryka azjatycka. To PRACA RĄK, DUSZY I SERCA. Tu nie ma miejsca na pośpiech. Tworzę dla Was i chcę byście byli zadowoleni.
1. Zamówienia można składać wysyłając bezpośrednio wiadomość przez Messenger, wypełniając formularz kontaktowy lub bezposrednio na e-mail. 
2. W korespondencji ustalamy wszystkie szczegóły projektu: rodzaj dekoracji, wzór, kolorystykę, czas wykonania, cenę i sposób dostawy/ odbioru.
3. Czas wykonania dekoracji i zakończenia projektu jest zależy od jego pracochłonności, ilości zamówień złożonych w tym samym czasie oraz dostępności materiałów i półproduktów, jakie życzy sobie Klient – waha się od 5 dni do 4 tygodni. Termin ustalany jest indywidualnie dla każdego projektu.

4. Po ustaleniu ceny projektu proszę o transfer na konto zadatku w wysokości od 30% do 50% ustalonej kwoty, w zależności od wysokości opłaty za dekorację. Zadatek jest bezzwrotny w razie rezygnacji z zamówienia.

5. W czasie procesu tworzenia wysyłam Klientom zdjęcia lub filmiki obrazujące przebieg prac bezposrednio z pracowni.
6. Po wykonaniu projektu wysyłam zdjęcia wykonanej dekoracji. Następnie czekam na wpłatę pozostałej kwoty pieniężnej i po jej otrzymaniu na koncie i zaksiegowaniu, wysyłam dekoracje na wskazany przez Klienta adres.

7. Korzystam z usług DPD (duże gabaryty/na terenie Polski) lub Poczty Polskiej. Ceny zależą od gabarytów i wagi przesyłki. Dekoracje wysyłam również za granicę – opłaty za dostawę według cennika Poczty Polskiej.

6. W przypadku braku pierwszej wpłaty (zadatku, patrz pkt.4) w terminie do 5 dni, zamówienie zostanie anulowane jeśli powód opóźnienia przelewu nie jest mi znany. Bardzo proszę o informację w takiej sytuacji.
7. Dekoracje zapakowane są zazwyczaj w duże, bezpieczne pudełka.
8. Na zakupiony towar wystawiam rachunek uproszczony na zyczenie klienta.

Zwroty

 
1. Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumenta z 30 maja 2014 r., klient ma prawo do odstąpienia od umowy zwartej na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od odebrania towaru.
2. Zamówienie indywidualne NIE podlegają zwrotowi.
3. Zwracany towar powinien być kompletny, w stanie niezmieniony i nie może nosić śladów użytkowania. Do zwrotu należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy- rezygnacji z zakupu – i podać numer konta do zwrotu wpłaconych środków.
4. Koszt odesłania towaru oraz odpowiedniego jego zabezpieczenia pokrywa kupujący.
5. Po odebraniu zwracanego towaru, dokonuję zwrotu środków na konto kupującego w ciągu 48 godzin.

Serdecznie Zapraszam

EnglishGermanPolish