Szklana Altana - Relaks i Joga ~ Deep Forest Decor
Szkło Artystyczne, pracownia szkła, witraże, malowanie, deepforestdecor, szklana altana, malarstwo na szkle, do salonu, do ogrodu, do kuchni
17779
post-template-default,single,single-post,postid-17779,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-17915,elementor-page elementor-page-17779

Szklana Altana – Relaks i Joga

Szklana Altana wśród drzew.

Wspólne spotkanie z serii #SzklaneCudaŚwiata. To był wyjątkowo ciężki tydzień. Czujesz się czasem kompletnie wydrenowana/ny, pozbawiona/ny sił do działania? Na pewno tak bo taka kolej rzeczy. Mamy lepsze i gorsze dni. Z pewnością masz już swoje sposoby na „dołeczki”. Relaks i Joga, spacer z psiakiem, ciepły koc i dobra książka? Każda opcja brzmi zachęcająco. Dla mnie to kontakt z naturą w każdej postaci, pozwala naładować akumulatorki. A kiedy mogę to połączyć z moją pasją, czyli szkłem artystycznym, to już w ogóle najlepsza BATERIA.
Zastanawiam się jak podziała to miejsce na Ciebie? A może już je znasz?
Zdecydowanie robi ogromne wrażenie na mnie. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie chciałaby choć na chwilę pobyć w Szklanej Altanie autorstwa Neile Cooper.  Oszałamiające piękno zanurzone w lesie!

Prace nad Szklaną Altaną rozpoczęły się w 2013 roku i o ile wiem trwają do dziś.

To fantastyczne, że ciągle ulega ona zmianom.

Wszystkie elementy: ramy okienne, balustrady, części dachu pochodzą z targów staroci i szrotów. Konstrukcję altany złożył ojciec partnera artystki. Z czasem szyby w oknach wymieniane były na szklane obrazy autorstwa Neile Cooper.

Ubolewam nad tym, że to miejsce jest tak bardzo oddalone od nas. Artystka bowiem pochodzi z New Jersey, USA. Nie wiem czy Szklana Altana jest udostępniana jako atrakcja turystyczna.

 

Artystka przez ponad dwadzieścia lat tworzy witraże i biżuterię. Zdecydowanie doszła w tym do perfekcji.

Altana, jak twierdzi autorka, jest jej oazą spokoju, sanktuarium, wyśnionym projektem, miejscem gdzie ćwiczy jogę i pije kawę każdego ranka.

I w końcu, Czego chcieć więcej – Relaks i Joga w jednym, wymarzonym miejscu?

Nic więc dziwnego, że ciągle wzdycham i za każdym razem gdy podziwiam Szklaną Altanę, marzy mi się moja własna.

Myślisz, że świat zasługuje na kolejną? Może gdzieś bliżej? Choćby w przydomowym ogródku?

Prace artystki zainspirowały mnie do tworzenia kolekcji DotykMotyla (#ButterflyTouch) czy nadchodzącej kolekcji OgródBotaniczny (#BotanicalGarden). Motyle, kwiaty to motyw przewodni wielu moich kolekcji.

Prace utalentowanej Neil Cooper znajdziesz na etsy jak również na Instagramie i Facebook.

Na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem więcej informacji na jej temat. Zachęcam.

Zaglądnij na N.Cooper Instagram.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć TUTAJ.

No Comments

Wyślij Komentarz

EnglishGermanPolish